top of page
_edited.jpg

Tango DERSLERİMİZ

Sunmuş olduğumuz tango dersleri ile tangoya başlamak için karar vermeniz yeter. Partnere ve ön deneyime ihtiyaç duymadan tangonun büyülü dünyasına adım atabilir ve zamanınızı sosyalleşerek ve yeni bir hobi edinerek değerlendirebilirsiniz. Bu serüvende yanınızdayız.

11111_edited.jpg

Başlangıç Seviye Tango Dersi ile Tango Öğrenmek Çok Kolay

Siz tangoya karar verin, gerisini biz hallederiz

Tango kursumuzda sürekli olarak yeni başlangıç seviye tango kurslarımız açılmaktadır. Tango öğrenmek kararını verdikten hemen sonra ücretsiz deneme dersimize aşağıdaki butona tıklayarak katılabilir ve bu büyülü serüvendeki yerinizi alabilirsiniz. Partnere ve bilgiye ihtiyacınız yok. Yeni kıyafetler ve ayakkabılara da ihtiyacınız olmayacak. Aramıza katılın ve sosyalleşirken yeni bir hobi edinmenin keyfini çıkarın.

Orta ve İleri Seviye Tango Kurslarımız ile Her Seviyede Yanınızdayız

Tango öğrenirken hangi seviyede olursanız olun size uygun bir kurs seçeneğimiz mevcut

Geniş stüdyolarımızda farklı seviyelere hitap eden derslerimiz ile her seviyede tango eğitimi sağlamaktayız. Alanında uzman eğitmenlerimiz tüm tekniklerde size gereken desteği sağlayacak. En temel tekniklerden başlayarak ileri düzey uygulamaları ile Arjantin tangoyu en doğru tekniği ile öğreneceksiniz ve geliştireceksiniz.

İlk günden başlayan serüveninizde, seviyeniz eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilerek size en uygun kursa yönlendirilirsiniz. Size kalan tek şey ise dersleri takip ederek tangonun büyülü dünyasında yer almak olacak.

14.jpg
bottom of page